Kulig walentynkowy w Zakopanem – atrakcja dla wszystkich zakochanych

Kulig walentynkowy w Zakopanem – atrakcja dla wszystkich zakochanych
Tatra House Domki Zakopane

14 lutego to istotna data w kalendarzu każdego zakochanego. Świętować można różnie. Romantyczna kolacja przy świecach, drobne upominki, np. w postaci biżuterii, to bardzo popularne rozwiązania. Jednak czasem chcemy podarować bliskiej sercu osobie coś oryginalnego. Do głowy przychodzą rozmaite pomysły. Jednym z nich jest wyjazd we dwoje do miasta pod Giewontem, które zimą jest szczególnie ciekawe, czaruje atmosferą i gwarantuje szereg atrakcji.

Podczas planowania wspólnego wypoczynku warto przejrzeć oferty – kulig walentynkowy Zakopane.

Pozytywne wrażenia, wspólnie spędzone chwile

Mając przy sobie ukochaną osobę pędzimy saniami przez malownicze zakątki górskie, podziwiamy otoczenie, olśniewające góry, doliny, drzewa pokryte warstwą białego puchu – brzmi cudnie, prawda? Zapominamy wtedy o całym świecie, o codzienności, liczy się tylko dana chwila, fakt, że jesteśmy z kimś ważnym dla nas, że wspólnie możemy zachwycać się miejscem, które odwiedziliśmy. Bajeczne scenerie, druga połówka, romantyczna atmosfera – niczego więcej nam nie potrzeba.

Warto umilić sobie odpoczynek w górach i zadbać o to, by był pełen wrażeń. Wtedy jeszcze długo po powrocie do domu wspominali będziemy wspólny wyjazd. Dlatego dobrym pomysłem jest wybranie się na kulig połączony z innymi atrakcjami. Ucieszy nas np. biesiada przy ognisku w skocznych rytmach góralskiej kapeli. Wraz z najważniejszą dla nas osobą potańczymy, pośpiewamy, weźmiemy udział w rozmaitych konkursach. Będzie wesoło, a nasze twarze udekorują szerokie uśmiechy!

Kulig walentynkowy Zakopane, to niezwykle interesująca opcja. Pamiętajmy o niej zastanawiając się, jak spędzić Dzień Zakochanych.

Polecam
0 0
Polecamy:
1222

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *